środa, 02 października 2019 09:21

Kompletnie pijany uderzył w drzewo

 
Kompletnie pijany uderzył w drzewo źródło: OSP Kiszkowo

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca pojazdu, który teraz odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego i prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 30 września około godziny 17 w Sroczynie, na szosie prowadzącej z Pobiedzisk do Kiszkowa. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo, mieszkaniec Plewisk, na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania nieznanego pojazdu ciężarowego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno, a także zespół ratownictwa medycznego. Kierujący pojazdem po jego opuszczeniu wskazywał na to iż może być pijany. Jak ustalili funkcjonariusze drogówki, mężczyzna miał aż 2,9 promila alkoholu w organizmie. 

Pojazd biorący udział w zdarzeniu został zabezpieczony na parkingu depozytowym, a kierującemu odebrano prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Teraz odpowie on za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

źródło zdjęć: OSP Kiszkowo i od Czytelnika

2 komentarzy

  • Link do komentarza Zyta środa, 02 października 2019 10:59 napisane przez Zyta

    Pirat drogowy! I dobrze, że trzepnąl w to drzewo, bo gdyby jechał dalej mógłby zabić człowieka..

  • Link do komentarza brawo nasze prawo środa, 02 października 2019 09:57 napisane przez brawo nasze prawo

    No to teraz zarejestruje się w Urzędzie Pracy, a społeczeństwo będzie za niego ponosić koszty. Bo na pewno legalnie pracy nie podejmie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane