środa, 02 października 2019 19:39

Pożar na budowie domu jednorodzinnego

 
Pożar na budowie domu jednorodzinnego źródło: PSP Gniezno

Osiem zastępów straży pożarnej gasiło pożar na terenie budowy domu jednorodzinnego w Lednogórze. Ogień objął cały budynek.

Zdarzenie miało miejsce 2 października w godzinach przedpołudniowych. Wówczas to służby otrzymały informację, że w Lednogórze na jednej z posesji zauważono pożar. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy z kilku jednostek. 

Po dotarciu pierwszych wozów strażackich na miejscu zastano pożar domu jednorodzinnego będącego w budowie oraz przylegającej do niego wiaty, w której składowane były deski. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu  prądów wody w natarciu na palący się drewniany strop oraz w obronie wiaty z deskami. Po ugaszeniu przystąpiono do rozbiórki spalonej konstrukcji stropu oraz dogaszeniu pogorzeliska. 

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane