piątek, 04 października 2019 15:15

Zmiana organizacji ruchu na ul. Artyleryjskiej

 
Zmiana organizacji ruchu na ul. Artyleryjskiej źródło: Google Street View

W związku z przebudową skrzyżowania ul. Wrzesińskiej i Kostrzewskiego, od najbliższego poniedziałku ul. Artyleryjska zostanie zamknięta dla ruchu od strony ul. Wrzesińskiej.

Jak przekazał Urząd Miejski, wjazd na tę ulicę możliwy będzie jedynie przez ul. Wolności i dalej ul. Pułkową. Ponadto na ul. Artyleryjskiej wprowadzony zostanie obustronny zakaz zatrzymywania się pojazdów. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała czasowo. O terminie kolejnych zmian mieszkańcy zostaną poinformowani. Kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do obowiązujących znaków drogowych.

Ponadto Urząd Miejski poinformował, że zgodnie z zatwierdzonym projektem ul. Artyleryjska docelowo stanie się ulicą jednokierunkową - po zakończeniu prac przy przebudowie ww. skrzyżowania. Ruch pojazdów będzie na stałe odbywać się od ul. Pułkowej w kierunku ul. Wrzesińskiej. Dodatkowo, na ul. Artyleryjskiej wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się po lewej stronie, zgodnie z kierunkiem jazdy.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca-Mieszkaniec piątek, 04 października 2019 22:11 napisane przez Kierowca-Mieszkaniec

    Panie prezydencie, a kiedy będzie wybudowana droga łącząca ulicę Pułkową z Grunwaldzką, co sanowi połączenie ul. Artyleryjskiej z ul. Armii Krajowej? Czy zamierza pan to blokować tak jak poprzednicy? Teren jest wyznaczony pod drogę od ponad 40 lat i tak długo czekamy.

  • Link do komentarza Juyrek piątek, 04 października 2019 20:51 napisane przez Juyrek

    Wszystko wskazuje,że Jeden Towarzysz poległ a kiedy polegnie następny i ul.Paczkowskiego zostanie połączona z Al .Marcinkowskiego !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane