sobota, 05 października 2019 14:37

Inauguracja roku akademickiego w Milenium

 

Przedstawiciele władz uczelni, studenci, samorządowcy i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystości rozpoczęcia kolejnego roku akademickiego w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej "Milenium".

253 żaków na wszystkich kierunkach rozpoczęło swoją naukę od października br. w GSW Milenium na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych. Inauguracja odbyła się w auli uczelni, która rozpoczęła tym samym szesnasty rok działalności na edukacyjnej mapie Gniezna.

Studentów i gości obecnych na uroczystości powitały oficjalnie władze uczelni. Podczas przemówień przedstawiono ofertę placówki, przygotowaną w tym roku, podkreślając przy tym znaczenie nowych specjalności dopasowanych do aktualnych potrzeb na rynku pracy m.in. w zakresie zarządzania, pedagogiki czy resocjalizacji. 

W trakcie inauguracji roku studenci I roku złożyli uroczyste ślubowanie oraz odebrali e-indeksy, wręczane im przez władze uczelni.

1 komentarz

  • Link do komentarza Okulickiego sobota, 05 października 2019 18:08 napisane przez Okulickiego

    Szkoda, że teraz 5 lat muszą studiować aby nauczyć się nie blokować innym przejazdu i poznać znaki drogowe. Szczególnie zakaz zatrzymywania się.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane