piątek, 11 października 2019 11:16

Srebrny medal dla Dobrego Browaru w konkursie piw

 
Srebrny medal dla Dobrego Browaru w konkursie piw źródło: Dobry Browar

Produkowane w Gnieźnie piwo zdobyło nagrodę w ogólnopolskim konkursie Good Beer Contenst, odbywającym się w Lublinie.

Odbywający się co roku w październiku konkurs jest skierowany do producentów i dystrybutorów, oferujących komercyjne piwo na polskim rynku. W skład jury wchodzą profesjonalni sędziowie piwni oraz sensorycy z wieloletnim doświadczeniem w ocenie piwa. Profesjonalny konkurs piwa Good Beer to jedyna okazja, aby poddać się surowej analizie, dokonywanej przez znawców piwa. 

Podczas tegorocznej edycji, jury smakowało złote trunki, które były kwalifikowane w szesnastu kategoriach. Jak się okazało - do gustu przypadło piwo zgłoszone przez Dobry Browar działający w Gnieźnie. Produkowany "na Grzybowie" Porter w kategorii Porter Bałtycki zdobył uznanie sędziów, którzy przyznali mu srebrny medal.

Jest to pierwsza tak znacząca nagroda dla piwa z Gniezna, które ostatni raz znaczącymi wyróżnieniami przyznawanymi za produkowane trunki mogło się szczycić przed II wojną światową. Gratulujemy!

1 komentarz

  • Link do komentarza Gabriel niedziela, 13 października 2019 09:18 napisane przez Gabriel

    GRATULACJE. Tak trzymać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane