piątek, 11 października 2019 12:54

Ciężarówka zgubiła towar. Druga uszkodziła rogatkę

 

W piątkowe południe droga krajowa nr 15 została częściowo zablokowana przez materiał, który wysypał się z jednej z ciężarówek.

Do zdarzenia doszło 11 października około godziny 12 na przejeździe kolejowym w Wymysłowie, w ciągu drogi krajowej nr 15. Wówczas to, z ciężarówki jadącej od strony Trzemeszna wysypała się na jezdnię mączka ziemniaczana, blokując przez to część drogi. W chwilę potem inny ciągnik siodłowy, jadący od strony Gniezna, wyłamał szlaban zamykających się na przejeździe kolejowym rogatek.

Na miejsce przybyły zadysponowane JRG Gniezno i OSP Trzemeszno, które zajęły się usuwaniem materiału nagromadzonego na drodze. Do sprawców obu zdarzeń wezwano też policję. Na czas prowadzonych działań ruch na DK15 odbywał się wahadłowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane