poniedziałek, 14 października 2019 08:20

Nocne dachowanie przy S5

 
Nocne dachowanie przy S5 źródło: PSP Gniezno

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę na starym odcinku drogi krajowej nr 5 między Modliszewkiem a Mielnem.

13 października, chwile po godzinie 23 służby otrzymały powiadomienie o dachowaniu pojazdu na drodze prowadzącej w pobliżu S5 - na dawnym odcinku drogi krajowej. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, OSP Modliszewo oraz OSP Mielno. Po dotarciu na miejsce pierwszych z nich okazało się iż w zdarzeniu brał udział jeden pojazd - Citroen C2.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, następnie odbił na lewą stronę drogi, po czym zsunął się ze skarpy, gdzie doszło do wywrócenia. Po tym auto zatrzymało się na ogrodzeniu z siatki. 

Dwie osoby podróżujące pojazdem wysiadły z niego o własnych siłach i po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostały na miejscu zdarzenia. Kierujący samochodem, u którego stwierdzono trzeźwość, został ukarany mandatem karnym. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane