sobota, 19 października 2019 10:29

Pożar w domu na os. Konikowo

 
Pożar w domu na os. Konikowo zdjęcie nadesłane

W sobotni ranek służby otrzymały powiadomienie o pożarze, jaki został zauważony w budynku wielorodzinnym przy ul. Kołłątaja.

Do zdarzenia doszło 19 października, po godzinie 9. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. 

Po dotarciu na miejsce strażaków okazało się iż pożar pojawił się w dolnej kondygnacji budynku, przy czym wystąpiło bardzo duże zadymienie. Większość mieszkańców zdążyła opuścić mieszkania przed przyjazdem służb.

Strażacy od razu przystąpili do akcji gaśniczej, a po kilku chwilach sytuacja była już opanowana. Po dogaszeniu zarzewi ognia, spalone elementy przechowywane w jednym z pomieszczeń gospodarczych zostały wyniesione na zewnątrz i dogaszone. Na miejscu obecna była również straż miejska.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane