poniedziałek, 21 października 2019 15:00

Potrącenie rowerzysty na ul. Roosevelta

 
Potrącenie rowerzysty na ul. Roosevelta archiwum redakcji

W poniedziałkowy wczesny ranek na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i al. Reymonta doszło do potrącenia kierującego jednośladem. 

Do zdarzenia doszło 21 października około godziny 6:00 na rondzie im. Gerarda Labudy. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Toyota Yaris 39-letni mieszkaniec Gniezna, nie zachowując pierwszeństwa, doprowadził do potrącenia prawidłowo jadącego 25-letniego rowerzysty.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu kierującego jednośladem, zabrał go na dalsze badania do szpitala. Po ich przeprowadzeniu został zwolniony do domu. Kierowca Toyoty za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane