poniedziałek, 21 października 2019 16:10

Narkotyki wykryte podczas kontroli samochodu

 
Narkotyki wykryte podczas kontroli samochodu archiwum redakcji

Podczas policyjnego patrolu na terenie powiatu gnieźnieńskiego, funkcjonariusze wykryli narkotyki posiadane przez dwóch mężczyzn przesiadujących w samochodzie.

Sytuacja miała miejsce w godzinach nocnych. Samochód marki Opel stał na opustoszałym o tej porze parkingu w miejscowości Gołąbki. Funkcjonariusze postanowili przyjrzeć się kierowcy oraz samochodowi. 

„Policyjny nos” nie mylił się - podczas kontroli osobistej kierowcy i pasażera policjanci znaleźli przy mężczyznach narkotyki. Jeden z nich posiadał przy sobie ponad 18 gramów marihuany, drugi prawie 19 gramów.

Mężczyźni w wieku 20 i 21 lat zostali zatrzymani. Policjanci z Trzemeszna przedstawili im zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza PLZ poniedziałek, 21 października 2019 21:33 napisane przez PLZ

    Wow... Interwencja na miarę polskiej policji. Może konferencje prasową zorganizujcie... ŻAL

  • Link do komentarza Przemysław Gronek poniedziałek, 21 października 2019 19:33 napisane przez Przemysław Gronek

    Doprawdy czuję się uratowany

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny