czwartek, 24 października 2019 13:20

Zderzenie na DK15 w Trzemesznie

 
Zderzenie na DK15 w Trzemesznie Zdjęcie nadesłane

W czwartkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu ul. Gnieźnienskiej i Wyszyńskiego w Trzemesznie doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.

​O zdarzeniu poinformował nas jeden z Czytelników. Doszło do niego 24 października około godziny 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wspomnianym skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika siodłowego z naczepą.

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy OSP Trzemeszno i JRG Gniezno. Osobą poszkodowaną, która podróżowała mniejszym z pojazdów, zajął się zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Badger czwartek, 24 października 2019 15:42 napisane przez Badger

    Okoliczności na tym skrzyżowaniu mogą być tylko jedne i zawsze te same. Ktoś przejechał na czerwonym świetle, pewnie TIR bo po co się zatrzymać - jemu nic się nie stanie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane