sobota, 26 października 2019 16:58

Zderzenie z ciężarówką na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 
Zderzenie z ciężarówką na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego zdjęcie nadesłane

W sobotnie popołudnie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego pod Wiaduktem Solidarności. Na miejscu występowały utrudnienia.

O zdarzeniu poinformowali nas Czytelnicy - doszło do niego 26 października po godzinie 16 na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego na pasie w kierunku Bydgoszczy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobówką.

Na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który przebadał jednego z uczestników kolizji. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Przez pewien czas ruch na Trasie odbywał się z jednym pasem.

2 komentarzy

  • Link do komentarza nopisdu niedziela, 27 października 2019 14:35 napisane przez nopisdu

    Czy naprawdę odpowiednimi znakami nie można przekierować ruchu towarowego z Wrześni na węzeł S5 koło Woźnik i tak samo ruch z Poznania w kierunku Torunia przekierować do węzła Modliszewo i tam do drogi nr 15.
    Po co te ciężarówki jadą przez drogę w mieście????

  • Link do komentarza spacerowiczka sobota, 26 października 2019 23:24 napisane przez spacerowiczka

    Tam strach chodzić promenadą wokół jeziora w tym miejscu. Tiry, ale i inne pojazdy pędzą na złamanie karku!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane