wtorek, 29 października 2019 08:54

Pożar samochodu na ul. Wolności

 
Pożar samochodu na ul. Wolności źródło: PSP Gniezno

W miniony poniedziałek na ul. Wolności doszło do pożaru samochodu osobowego, w którym zapaliła się komora silnika.

Do zdarzenia doszło 28 października, około godziny 10. Wówczas to do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ulicy Wolności w Gnieźnie. Na miejsce zadysponowano zastęp JRG Gniezno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pożarem objęta jest komora silnika pojazdu marki Audi. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się auto. Po ugaszeniu pojazd został usunięty z jezdni. W trakcie prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany. Na miejscu obecna była również policja.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane