piątek, 08 listopada 2019 15:55

Ekonomik także świętuje niepodległość

  mnopr
Ekonomik także świętuje niepodległość zdjęcie nadesłane

Ostatni dzień nauki przed świętem przypadającym na 11 listopada to w wielu placówkach oświatowych okazja do tego, by zorganizować coś wyjątkowego.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych, zwany popularnie "Ekonomikiem", do różnych innowacyjnych form upamiętniania różnych ważnych rocznic narodowych przyzwyczaił już w poprzednich latach. Dlatego też również tym razem wychowankowie tej placówki zdecydowali się pokazać swoją biało-czerwoną dumę.

W piątek 8 listopada młodzież gnieźnieńskiego Ekonomika uczciła rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnym odśpiewaniem hymnu i utworzeniem wielkiej, biało-czerwonej flagi na dziedzińcu szkoły. Jednocześnie też uczniowie przyłączyli się też do akcji ogólnomiejskiej "Przywdziej muchę" na Święto Niepodległości oraz wysłuchali audycji okolicznościowej, dotyczącej tej tematyki.

1 komentarz

  • Link do komentarza mjj sobota, 09 listopada 2019 19:32 napisane przez mjj

    Pomysł fantastyczny. Brawo!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane