sobota, 09 listopada 2019 10:26

Szkolne obchody Dnia Niepodległości w CSR Gniezno

 
Szkolne obchody Dnia Niepodległości w CSR Gniezno zdjęcie nadesłane

W piątek 8 listopada br. w auli Instytutu Kultury Europejskiej UAM, społeczność Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie wzięła udział w „Apelu Pamięci”, który został zorganizowany w ramach zbliżających się obchodów Święta Niepodległości.

Po wysłuchaniu krótkiego wykładu, wygłoszonego przez nauczyciela historii w CSR Gniezno – Bartosza Kanika pt. „Jak to z Niepodległą było”, któremu towarzyszyła prezentacja audiowizualna, uczniowie wraz z dyrekcją i przedstawicielami grona pedagogicznego wspólnie odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego.

Niezwykle radosnym elementem uroczystości w Szkole Cechowej, który stanowił uzupełnienie oficjalnej – podniosłej części „szkolnych obchodów 11 Listopada”, stało się wspólne zdjęcie „w muchach”. Uczniowie CSR Gniezno, grono pedagogiczne oraz dyrekcja szkoły, włączyli się tym samym w akcję zorganizowaną przez Urząd Miejski w Gnieźnie pn. "Przywdziej muchę".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane