środa, 13 listopada 2019 09:48

Zamknięty przejazd ul. Składową i Surowieckiego

 
Zamknięty przejazd ul. Składową i Surowieckiego archiwum redakcji

Od kilku dni trwają już prace wstępne przy przebudowie nawierzchni ul. Składowej. W tym tygodniu czasowo zamknięty został przejazd do ul. Surowieckiego.

Jeszcze w październiku rozpoczęły się pierwsze roboty drogowe na ul. Składowej w Gnieźnie, polegające na naprawie kanalizacji deszczowej oraz remoncie nawierzchni jezdni. Tymczasem od 13 do 16 listopada, z uwagi na rozbiórkę nieczynnych torów kolejowych na przejeździe w rejonie ul. Surowieckiego, zamknięty będzie tędy przejazd na ul. Składową.

Dojazd do Galerii Piastova oraz pozostałych firm zlokalizowanych przy tych ulicach będzie możliwy. Jak informuje Urząd Miejski, do 13 grudnia na tych ulicach będą występować znaczne utrudnienia w ruchu kołowym.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane