piątek, 15 listopada 2019 11:23

Dwie interwencje straży pożarnej o tej samej porze

 

W piątkowe przedpołudnie strażacy z gnieźnieńskiej jednostki otrzymali zgłoszenie o dwóch zdarzeniach, do których doszło w jednym czasie na terenie miasta.

Pierwsze z nich miało miejsce w jednej z kamienic przy Rynku, gdzie miało dojść do pożaru w mieszkaniu. Po dotarciu na miejsce okazało się iż nie ma żadnego zagrożenia - pierwsi na miejscu byli policjanci, którzy potwierdzili ten fakt przybyłym strażakom. Przyczyną prawdopodobnie był dym z komina, który opadając osnuwał budynek sprawiając wrażenie wydobywania się z mieszkania.

Do drugiego ze zdarzeń w tym samym czasie doszło w schronisku dla zwierząt przy ul. Kawiary, gdzie miał mieć miejsce pożar budynku gospodarczego. Na miejsce skierowano zastępy z Gniezna oraz Niechanowa. Po dotarciu okazało się, że pożar wystąpił przy instalacji elektrycznej, ale został on szybko opanowany - zwierzętom znajdującym się w schronisku ani pracownikom nic się nie stało.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane