piątek, 15 listopada 2019 14:56

Dotkliwie pobili mężczyznę. Dwie młode osoby z zarzutami

 
Dotkliwie pobili mężczyznę. Dwie młode osoby z zarzutami archiwum redakcji

Dwaj gnieźnianie usłyszeli zarzuty za pobicie mężczyzny, który z obrażeniami trafił do szpitala. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 11 listopada na terenie dawnych ogródków działkowych przy ul. Konopnickiej. To tam miało miejsce dotkliwe pobicie 48-letniego mężczyzny, który okrwawiony i z silnymi stłuczeniami trafił do gnieźnieńskiego szpitala. Następnego dnia zatrzymano w tej sprawie dwie osoby w wieku 17 i 25 lat.

Jak przekazał nam prokurator Radosław Krawczyk z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie, zatrzymani mężczyźni zostali zidentyfikowani jako sprawcy i już usłyszeli zarzuty za udział w pobiciu, w którym wystąpiło ryzyko wystąpienia uszczerbku na zdrowiu w określonym stopniu: - W sprawie przesłuchano bezpośrednich świadków tego zdarzenia i wobec podejrzanych zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego - przekazał prokurator.

Jak się okazało, stan zdrowia pobitego 48-latka nie okazał się zagrażać jego życiu, jednak wymagał on niezbędnej pomocy medycznej i obecnie dochodzi do siebie. Podejrzanym o pobicie grozi za ten czyn do 3 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie trwa.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane