poniedziałek, 18 listopada 2019 13:32

Biegacz zmarł na drodze podczas treningu

 
Biegacz zmarł na drodze podczas treningu archiwum redakcji

W niedzielny wieczór służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze przebiegającej przez Wierzyce w gminie Łubowo.

Sytuacja miała miejsce 17 listopada w godzinach wieczornych. Wówczas to na drodze znaleziono nieprzytomnego mężczyznę, wobec którego rozpoczęto próbę przywrócenia życia. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, jednak reanimacja nie przyniosła skutku - mężczyzna w wieku ok. 50 lat zmarł.

Wezwani na miejsce policjanci oraz prokurator ustalili, że mężczyzna był widziany wcześniej, jak biegał wzdłuż drogi. Prawdopodobnie podczas treningu zasłabł i upadł na jezdnię. Na potrzeby dokładnego ustalenia okoliczności śmierci, ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

3 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane