czwartek, 21 listopada 2019 16:13

Utrudnienia drogowe na os. Skiereszewo

 
Utrudnienia drogowe na os. Skiereszewo archiwum redakcji

W najbliższych dniach ruszą prace przy przebudowie ul. Orzeszkowej, na której zostanie zmodyfikowana infrastruktura drogowa. Oznacza to kilka tygodni utrudnień.

Od 25 listopada na ul. Orzeszkowej wchodzi wykonawca, który wykona prace w ramach zadania, zmierzającego do poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego na tej drodze. Przypomnijmy iż w ramach tej inwestycji dwa skrzyżowania (z ul. Głęboką i ul. Miłosza) zostaną przebudowane i "podniesione", a ponadto powstaną wyspowe progi spowalniające oraz nowe oznakowanie poziome i pionowe. 

W związku z tym przejazd ul. Orzeszkowej od ul. Swarzędzkiej do ul. Głębokiej będzie uniemożliwiony, a na czas prowadzonych prac ma zostać wyznaczony tymczasowy objazd. 

8 komentarzy

 • Link do komentarza urzędas piątek, 27 grudnia 2019 08:29 napisane przez urzędas

  Utrudnienia mają potrwać do 15 stycznia.

 • Link do komentarza asd czwartek, 26 grudnia 2019 19:59 napisane przez asd

  Co to za firma która dwa miesiące robi spowalniacze do tego pogoda bez mrozu. Może trzeba wystawić urzędnika, który będzie pilnował pracowników tej firmy. Kpina. Jak będzie uroczyste otwarcie to przyjdę wyrazić swoje zdanie...

 • Link do komentarza Artur Tiger Wiernowolski środa, 25 grudnia 2019 18:18 napisane przez Artur Tiger Wiernowolski

  Ulica miała być wyłączona do 13. grudnia. Dziś mamy 25 grudnia - prawie 2 tyg. po terminie a ulica nadal nieprzejezdna. Kto za to odpowiada, za to opóźnienie? Ciekawe kto tez odpowiada za to, że praciwnicy, którzy mieli wykonać tą przebudowę się opierdalali. Niejednokrotnie widziałem jak większość z osób tam pracujących nic nie robila. Jak to. Mówią jeden robi jak się patrzy, reszta patrzy jak się robi. KTO ZA TO ODPOWIADA? Czy prezydent kolejny raz jest niekompetentny, by dopilnować tak prostej rzeczy i wyrobić sie w terminie?

 • Link do komentarza Monika poniedziałek, 25 listopada 2019 15:09 napisane przez Monika

  Kolejny remont dobrze wyglądającej drogi??? Serio? Naprawdę jest potrzebny?? A mieszkańcy ulicy Południowej i okolicznych ulic muszą iść prawie kilometr na przystanek autobusowy drogą bez chodnika, gdzie jest pełno zakrętów, z jednej strony lasek, z drugiej dziwne skarpy i zarośla, nie ma możliwości żeby dzieci wracające ze szkoły czuły się tam bezpiecznie. Naprawdę warto przemyśleć to które ulice tak naprawdę potrzebują modernizacji. Gniezno nie kończy się na centrum czy na ulicach wylotowych z miasta.

 • Link do komentarza Mieszka sobota, 23 listopada 2019 22:30 napisane przez Mieszka

  Kolejne utrudnienia w tym mieście? Czy na pewno na tym zależy mieszkańcom os. Skiereszewo ?

 • Link do komentarza Artur Wiernowolski piątek, 22 listopada 2019 17:12 napisane przez Artur Wiernowolski

  Za paliwo na objazd kto zwróci? Panie Budasz, czekam za rekompensatą.

 • Link do komentarza nopisdu piątek, 22 listopada 2019 14:45 napisane przez nopisdu

  Teraz płynnie bez przyspieszeń pokonuję ulicę E.Orzeszkowej. Po zmianie uspokajającej ruch po każdym 'zwalniaczu' będę przyspieszać więc będzie większy hałas i emisja spalin. Ciekawe jak szybko mieszkańcy będą mieli tego dość?

 • Link do komentarza rade czwartek, 21 listopada 2019 16:21 napisane przez rade

  utrudnienia to na tej drodze dopiero będą po tej inwestycji....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane