poniedziałek, 25 listopada 2019 09:24

Zamknięcie ul. Żwirki i Wigury

 
Zamknięcie ul. Żwirki i Wigury archiwum redakcji

PWiK poinformowało, że w związku z koniecznością dokonania naprawy awarii, jaka wystąpiła na ul. Żwirki i Wigury, we wtorek nastąpi zamknięcie przejazdu tą drogą.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie przekazało, że z powodu awarii wodociągu, do jakiej doszło na wysokości wieży ciśnień, we wtorek 26 listopada planowane są prace naprawcze w celu usunięcia wycieku.

Tego dnia przejazd ul. Żwirki i Wigury na odcinku od ul. Chudoby do ronda zostanie zamknięty. Kierowcy powinni korzystać z objazdu przez ul. 3 Maja i Wyszyńskiego. Spółka przeprasza za utrudnienia wynikające z tego powodu. 

Jednocześnie informujemy, że należy śledzić tymczasowe zmiany w rozkładzie autobusów MPK. Jak informuje przewoźnik, 26 listopada od godziny 8:00 autobusy w obu kierunkach pojadą przez ul. 3 Maja z pominięciem przystanków na ul. Żwirki i Wigury. Linie 9, 17 i 23 obowiązuje przystanek przy ul. Chudoby (po stronie szkoły). Autobusy linii nr 10 i 12 pojadą przez ul. 3 Maja z pominięciem przystanków przy ul. Wyszyńskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane