poniedziałek, 02 grudnia 2019 09:14

Pijany wjechał w krzyż na ul. Gdańskiej

 

W nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali pijanego kierowcę samochodu osobowego, który wjechał w przydrożny krzyż stojący na podjeździe w kierunku Winiar.

Do zdarzenia doszło 30 listopada, po godzinie 23. Wówczas to funkcjonariusze na ul. Zamiejskiej (os. Róża) zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Fiat Punto, prowadzony przez 66-letniego mężczyznę. Jak się okazało, kilka chwil wcześniej pojazd ten wjechał w na rozwidleniu ul. Gdańskiej i ul. Orcholskiej, uszkadzając płot i stojący tam krzyż, a następnie przewracając pojemnik z piaskiem na zimę.

Jak się okazało, 66-latek, mieszkaniec Gniezna, miał w organizmie aż 1,9 promila alkoholu! Zostało mu odebrane prawo jazdy, a pojazd został zabezpieczony przez wskazaną przez niego osobę. Postępowanie w sprawie trwa - mężczyzna będzie odpowiadał za prowadzenie pojazdu oraz spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca wtorek, 03 grudnia 2019 11:44 napisane przez Kierowca

    Mam wrażenie, że jesteśmy coraz głupszym narodem. Pytanie się nasuwa. Czy komuś na tym zależy ? Nie ma dnia bez pijanego kierowcy.

  • Link do komentarza Bobhaus wtorek, 03 grudnia 2019 05:25 napisane przez Bobhaus

    Ten krzyż stwarza niebezpieczeństwo dla samochodów i pieszych , wąska ulica krzyż stoi zbyt blisko drogi.Wypadało by go przenieść w inne miejsce tak by nie blokował tak ruchu jak i ewentualnej rozbudowy w przyszłości. Nadto zajmuje miejsce gdzie można by zrobić łagodny podiazd dla wózków inwalidzkich i rowerów . Dla ruchu w ciągu chodnika biegnacego przez most w kierunku Osiedli Winiary.Który jest blokowany przez strome schody.

  • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 02 grudnia 2019 09:50 napisane przez czytelnik

    Nazwiska takich potencjalnych morderców powinny być podawane do publicznej wiadomości. Nie rozumiem ukrywania danych takich gangsterów i nikczemników. Przecież ofiarą takiego przestępcy mógł być każdy z nas, albo ,co gorsza,każde z naszych dzieci!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane