wtorek, 03 grudnia 2019 17:32

ZUS w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenia

  mnopr
ZUS w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenia źródło: Google Street View

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gnieźnie zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia. Na oba obowiązują zapisy.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w czwartek 12 grudnia br., w godzinach od 13.00 do 15.00. Spotkanie skierowane jest do pracodawców i poświęcone będzie PPK – Pracowniczym Planom Kapitałowym.

Natomiast w środę 18 grudnia, w godzinach od 13.00 do 15.00 odbędzie się szkolenie przeznaczone dla przedsiębiorców na temat „Mały ZUS – nowe zasady ustalania podstawy wymiaru składek”.

Obydwa spotkania odbędą się w sali 205 gnieźnieńskiego inspektoratu ZUS, przy ul. Sienkiewicza 4. Zapisy na wszystkie szkolenia ZUS przyjmuje na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane