wtorek, 17 grudnia 2019 19:15

Zderzenie dwóch aut na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

We wtorkowy wieczór doszło do - na szczęście - niegroźnego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych na TZG, na wysokości stacji paliw.

Do zdarzenia doszło 17 grudnia, około 18:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wysokości zjazdu z ronda na Trasę, doszło do silnego zderzenia samochodu osobowego marki Seat z poprzedzającym go pojazdem marki Ford. 

Na miejsce przybyły powiadomione o wypadku dwa zastępy JRG Gniezno, a także zespół ratownictwa medycznego, który przebadał podróżującą jednym z pojazdów - na szczęście nie wymagała hospitalizacji. Okoliczności kolizji ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego odbywał się jednym pasem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane