piątek, 03 stycznia 2020 22:11

Zmarł poszkodowany w wybuchu gazu

 
Zmarł poszkodowany w wybuchu gazu Źródło: PSP Gniezno

W poznańskim szpitalu zmarł mężczyzna, który został poparzony w trakcie wybuchu, do jakiego doszło w Nowy Rok w Kruchowie.

Bilans zdarzenia, do którego doszło 1 stycznia br., jest niestety tragiczny. W poznańskim szpitalu zmarł 77-letni mężczyzna, który odniósł poważne obrażenia ciała podczas wybuchu gazu w bloku w Kruchowie.

Przypomnijmy iż do zdarzenia doszło w Nowy Rok około 12.30 w budynku wielorodzinnym w mieszkaniu znajdującym się na drugim piętrze. Poszkodowany w wyniku wybuchu 77-latek odniósł poparzenia około 60% powierzchni ciała, głównie twarzy, tułowia i rąk. Pozostali mieszkańcy bloku nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane