piątek, 10 stycznia 2020 12:37

Uwaga - zamknięcie ul. Mieszka I

 
Uwaga - zamknięcie ul. Mieszka I archiwum redakcji

PWiK informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej na ul. Mieszka I zostanie wstrzymana dostawa wody i zamknięta zostanie ulica.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Spółka z o.o. informuje, że w piątek 10 stycznia z uwagi na awarię sieci wodociągowej ul. Mieszka I, na odcinku między ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki, zostaje zamknięta. 

Jednocześnie spółka informuje, że w trakcie prac naprawczych mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. Mieszka I

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane