sobota, 11 stycznia 2020 10:02

Awaria prądu na kilku osiedlach

 
Awaria prądu na kilku osiedlach archiwum redakcji

Jak informują nas mieszkańcy, odnotowano brak zasilania elektrycznego w północnej i zachodniej części Gniezna. Awaria dotyczy kilku osiedli.

Sprawę zgłosili nam mieszkańcy z kilku części miasta i jak się okazuje brak zasilania obejmuje większy obszar - jest to prawie kilkadziesiąt ulic położonych na os. Piekary, Skiereszewo, Dalki, ale także w rejonie Winiar. Zasilanie zaniknęło w sobotę 11 stycznia po godzinie 9 rano.

Jak informuje automatyczny system zgłaszania i informowania o awariach operatora Enea, awaria ma zostać usunięta do godziny 12:30.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Karolina poniedziałek, 13 stycznia 2020 08:39 napisane przez Karolina

  "Nie panikujcie od razu.." Łatwo Pani mówić gdy w grę wchodź niezaparzona kawa czy nieobejrzane serial w telewizji gorzej gdy mowa o ludzkim życiu i świadomości ze za 20 minut respirator przestanie działać..

 • Link do komentarza Koryfeusz niedziela, 12 stycznia 2020 22:45 napisane przez Koryfeusz

  Ika, Kłeckoskiej, tam nie ma litery "w". Przejście dla pieszych już działa, a tych dotykowych wybudzaczach sygnalizacji nie działa światełko informujące o tym, że zostały dotknięte i nastąpił proces uruchamiania zielonego światła dla pieszych. One uruchamia się zawsze według tej samej sekwencji, ale jak się tych przełączników nie dotknie to dla pieszych będzie czerwone w tym momencie, co powinno się zapalić zielone.

 • Link do komentarza Ika sobota, 11 stycznia 2020 14:56 napisane przez Ika

  Po tej awarii nie działa przejście dla pieszych na krzyżówce łaskiego i kleckowskiej.

 • Link do komentarza radek sobota, 11 stycznia 2020 13:24 napisane przez radek

  strach, panika, niedowierzanie....

 • Link do komentarza Monika sobota, 11 stycznia 2020 10:41 napisane przez Monika

  Winiary piastowskie o 9:00 wyłączono prąd na jakieś 10 min i włączono nie wiem jak na innych osiedlach wygląda sytuacja ale ludzie nie panikujcie od razu...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane