sobota, 11 stycznia 2020 17:35

Głosowanie nad odwołaniem rady odbędzie się w marcu

 
Głosowanie nad odwołaniem rady odbędzie się w marcu archiwum redakcji

Komisarz Wyborczy w Koninie II wydał postanowienie, na mocy którego wyznaczony został termin referendum gminnego w sprawie odwołania Rady Gminy Niechanowo przed upływem kadencji.

Inicjatorzy referendum lokalnego, którzy chcą odwołania obecnej Rady Gminy Niechanowo, dopięli swego. Komisarz wyborczy po rozpoznaniu wniosku mieszkańców, złożonego 23 grudnia 2019 roku o przeprowadzeniu głosowania w tej sprawie, a także zapoznaniu się z kompletnymi dokumentami złożonymi wraz z wymaganymi podpisami, zadecydował iż referendum odbędzie się w niedzielę 8 marca 2020 roku.

Jednocześnie komisarz wyborczy przedstawił terminarz czynności związanych z przeprowadzeniem referendum - m.in. do 3 marca trwać powinno składanie wniosków o dopisanie do spisu osób uprawnionych do udziału w referendum, a do 6 marca do godziny 24:00 trwać może kampania referendalna. Samo głosowanie odbędzie się 8 marca w godzinach od 7:00 do 21:00.

1 komentarz

  • Link do komentarza Karolina niedziela, 12 stycznia 2020 10:18 napisane przez Karolina

    Może w końcu się uda usunąć ten wrzód ze zdrowego organizmu gminy ...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022