niedziela, 12 stycznia 2020 21:13

Popołudniowe poszukiwania i tragiczny finał

 
Popołudniowe poszukiwania i tragiczny finał archiwum redakcji

W niedzielę służby zostały powiadomione o zaginięciu 50-letniego mężczyzny, którego życie mogło być zagrożone.

Sytuacja miała miejsce w południe 12 stycznia, kiedy to zgłoszono zaginięcie 50-letniego mężczyzny, mieszkańca Ruchocinka (gmina Witkowo). Z informacji wynikało, że mężczyzna może potrzebować pomocy. Do działań zaangażowano policję oraz strażaków, a także na miejsce udała się Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza "Szukamy i Ratujemy" z Ostrowa Wielkopolskiego. W sumie w akcji wzięło udział kilkadziesiąt osób. 

W trakcie prowadzonych działań, około 17:45 jeden z przeszukujących wyznaczone sektory natknął się na ciało mężczyzny, który już nie dawał oznak życia. Na miejsce przybył lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny. Okoliczności jego śmierci wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna targnął się na swoje życie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane