wtorek, 14 stycznia 2020 09:17

Awaria wodociągu w centrum

  mn
Awaria wodociągu w centrum archiwum redakcji

PWiK informuje o awarii wodociągu w rejonie ul. Kaszarskiej i św. Wawrzyńca, przez którą nie będzie dostępu do wody pitnej.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że ze względu na awarię sieci wodociągowej w ul. Kaszarskiej w dniu 14.01.2020 r. od godziny 9:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ul. Kaszarskiej i św. Wawrzyńca.

Jednocześnie informujemy, iż na wyżej wymienionym obszarze, na czas trwania prac naprawczych, PWiK będzie dostarczać wodę beczkowozem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane