wtorek, 14 stycznia 2020 11:35

Awaria wodociągu na Winiarach

 
Awaria wodociągu na Winiarach archiwum redakcji

PWiK informuje o kolejnej awarii wodociągu, do której doszło 14 stycznia. Tym razem wody mają być pozbawieni mieszkańcy kilku budynków na os. Jagiellońskim i Piastowskim.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że ze względu na awarię sieci wodociągowej w ul. Lednickiej we wtorek 14 stycznia od godziny 12:00 do 20:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców osiedli Jagiellońskiego i Piastowskiego. Ograniczenia obejmą następujące bloki:

- osiedle Jagiellońskie nr 22, 31, 32;
- osiedle Piastowskie nr 1, 2, 3;
- Przedszkole nr 14.

Jednocześnie spółka informuje, że na wyżej wymienionym obszarze, na czas trwania prac naprawczych, woda będzie dostarczana beczkowozem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane