niedziela, 19 stycznia 2020 14:26

Mężczyzna skoczył z dachu kamienicy

 

Do dramatycznych scen doszło w niedzielne popołudnie przed jedną z kamienic przy ul. Wrzesińskiej, gdzie młody mężczyzna skoczył z dachu budynku.

Sytuacja miała miejsce 19 stycznia po godzinie 13. Wówczas to służby otrzymały informację o mężczyźnie, który wszedł na dach budynku wielorodzinnego przy ul. Wrzesińskiej z zamiarem popełnienia samobójstwa. 

Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej oraz policji. Strażacy szybko zdołali nadmuchać skokochron, jednak desperat (mężczyzna w młodym wieku) przez cały czas chodził po dachu budynku, trzymając w ręku nóż. Nie powiodły się próby porozmawiania z nim przez policjantów, a także nie reagował na krzyki i prośby od jego znajomych i bliskich stojących na ulicy. Mężczyzna przez cały ten czas przebywał na krawędzi budynku. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Wrzesińskiej został wstrzymany.

Kiedy po około 40 minutach zdecydowano, że bliscy udadzą się na dach w celu podjęcia rozmowy z desperatem, ten ostatecznie skoczył i spadł na chodnik, ponosząc śmierć na miejscu. Okoliczności tej tragedii ustalać będzie policja pod nadzorem prokuratora.


Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

1 komentarz

  • Link do komentarza Kuki poniedziałek, 20 stycznia 2020 13:09 napisane przez Kuki

    Najgorsza robotę zrobili gapię którzy przyprowadzali na miejsce dziedzic. Nie rozumiem po co takie zachowanie. Chyba nie do końca nie rozumieli powagi sytuacji i nie wiedzieli że narażają na traumę te małe dzieci. Jak miałby tego cel bo nie rozumiem. Jestem ojcem i NIGDY bym dziecka tam nie zabrał bo dla mnie wychowanie bez stresowe nie na tym polega.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane