poniedziałek, 20 stycznia 2020 08:24

Potrącenie rowerzysty na szosie

 
Potrącenie rowerzysty na szosie źródło: OSP Kłecko

Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala kierujący jednośladem, który w miniony piątek został potrącony na szosie między Gnieznem a Kłeckiem.

Do zdarzenia doszło 17 stycznia, około godziny 17:45. Wówczas to służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 190 w miejscowości Działyń.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 25-letni kierujący samochodem osobowym marki Citroen Saxo, najechał na rowerzystę jadącego w tym samym kierunku. Poruszający się oświetlonym jednośladem 64-letni mężczyzna w wyniku upadku odniósł poważne obrażenia ciała - decyzją zespołu ratownictwa medycznego został przewieziony do szpitala.

Na miejsce wezwano także OSP Kłecko w celu oświetlenia miejsca zdarzenia na czas prowadzonych oględzin. Kierującemu Citroenem zatrzymano prawo jazdy. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

zdjęcia: OSP Kłecko

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane