poniedziałek, 20 stycznia 2020 10:51

Potrącenie w Witkowie

 
Potrącenie w Witkowie źródło: OSP Witkowo

W piątkowy wieczór na drodze wylotowej z Witkowa w kierunku Gniezna doszło do potrącenia mężczyzny przechodzącego przez przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 17 stycznia, około godziny 16:30 na ul. Gnieźnieńskiej. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Honda, 46-letni mieszkaniec Strzałkowa, jadąc w kierunku miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego 65-letniego mieszkańca Witkowa. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie.

Na miejsce w celu zabezpieczenia rejonu zdarzenia wezwano OSP Witkowo. Policjanci wydziału ruchu drogowego ustalili, że obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 46-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Policjanci z Witkowa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane