sobota, 25 stycznia 2020 17:05

Marian Fluder ponownie doceniony

  mnopr
Marian Fluder ponownie doceniony źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki

Kilka dni temu, podczas spotkania noworocznego Wojewody Wielkopolskiego, odbywającego się w Poznaniu, dokonano wyróżnienia medalem gnieźnieńskiego lekarza Mariana Fludra.

Podczas uroczystości, organizowanej przez Wojewodę Wielkopolskiego, dokonano wręczenia Medali Pamiątkowych "Ad Perpetuam Rei Memoriam" (Na wieczną rzeczy pamiątkę). Medal jest wyrazem wielkiego uznania dla postawy, wiedzy, talentu, niezłomności charakteru oraz poświęcenia, okazywanych przez lata pracy dla wspólnego dobra. Wyróżnienie ustanowiono w 1992 roku. Jest przyznawane osobom, które swoją działalnością, zaangażowaniem, wkładem pracy zawodowej, społecznej, naukowej i dydaktycznej umacniają pozytywny wizerunek regionu i przyczyniają się do jego rozwoju.

Marianowi Fludrowi medal przyznano na wniosek Gnieźnieńskiego Klubu Olimpijczyka w dowód uznania za jego działalność na rzecz zdrowotności małych mieszkańców Grodu Lecha: - (...) należy do najbardziej cenionych i budzących zaufanie lekarzy w Gnieźnie, a także do najbardziej zapracowanych, bo jest zawsze otwarty na pomoc drugiemu człowiekowi. Niemal każdą chwilę poświęca pacjentom, a jego gabinet jest otwarty prawie 24 godziny na dobę, bo nie potrafi nikomu odmówić pomocy - podkreślono w trakcie uroczystości. Wręczenia medalu dokonał Wojewoda Wielkopolski Łukasz Mikołajczyk.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane