wtorek, 28 stycznia 2020 07:24

ZUS zaprasza na szkolenia dla pracodawców

 
ZUS zaprasza na szkolenia dla pracodawców źródło: Google Street View

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenia, skierowane do pracodawców.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 13 lutego br., w godz. od 13.00 do 15.00. Spotkanie skierowane jest do pracodawców i poświęcone będzie PPK – Pracowniczym Planom Kapitałowym. Odbędzie się ono w sali nr 205 gnieźnieńskiego inspektoratu ZUS, przy ul. Sienkiewicza 4.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, mogą zgłaszać się do uczestnictwa za pośrednictwem adresu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza marek wtorek, 28 stycznia 2020 07:45 napisane przez marek

    ja bym zaprosił ZUS na szkolenia z prowadzenia biznesu. Niech zobaczą jak ciężko jest na nich zarobić

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane