wtorek, 28 stycznia 2020 11:10

Nowy radiowóz dla komisariatu w Kłecku

 
Nowy radiowóz dla komisariatu w Kłecku źródło: KPP Gniezno

Nowy radiowóz oznakowany został przekazany do użytku policjantom z Komisariatu Policji w Kłecku. W jego zakupie partycypowało Miasto i Gmina Kłecko, Gmina Mieleszyn i Gmina Kiszkowo.

W miniony poniedziałek przed Komisariatem Policji w Kłecku odbyła się krótka uroczystość, podczas której miejscowym funkcjonariuszom przekazany został nowy, oznakowany radiowóz. Zakup ten, w systemie "pół na pół", był możliwy dzięki wsparciu Miasta i Gminy Kłecko, Gminy Mieleszyn i Gminy Kiszkowo w kwocie 40 tys. złotych oraz drugiej połowy z budżetu Policji.

Radiowóz Hyundai i30 został przekazany przy udziale burmistrza Kłecka Adama Serwatki, wójta gminy Mieleszyn Artura Hańczaka oraz wójta gminy Kiszkowo Tadeusza Bąkowskiego. Kluczyki funkcjonariuszowi, który użytkować będzie pojazd, wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza misiakisia wtorek, 28 stycznia 2020 13:57 napisane przez misiakisia

    Dobrze ze w Kłecku Policje stać na "kołpaki" do stalówek z zimówkami bo w Gnieżnie takie same auto ma felgi stalowe bez kołpaków i wygląda to przeokropnie. Ale co tam 30/50 zyla to wszak majątek

  • Link do komentarza Koryfeusz wtorek, 28 stycznia 2020 13:55 napisane przez Koryfeusz

    Dlaczego auto nie było poświęcone? Nowy radiowóz powinien być poświęcony.

  • Link do komentarza Karolina wtorek, 28 stycznia 2020 12:31 napisane przez Karolina

    a poświęcenia nie było? nie będzie jeździł.....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane