sobota, 01 lutego 2020 12:35

Samochód uderzył w drzewo. W akcji śmigłowiec LPR

 
Samochód uderzył w drzewo. W akcji śmigłowiec LPR źródło: OSP Łubowo

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na leśnej drodze w Czachurkach, na pograniczu powiatu gnieźnieńskiego i poznańskiego.

Do zdarzenia doszło 31 stycznia przed godziną 16. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu marki Rover, który uderzył w drzewo w Czachurkach. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Pobiedziska, OSP Kociałkowa Górka, OSP Łubowo, JRG Poznań i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów okazało się, że z uwagi na lokalizację zdarzenia oraz obrażenia odniesione przez osobę podróżującą autem, konieczne będzie wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Działania strażaków ograniczyły się do udzielenia pomocy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz lądowiska. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane