wtorek, 11 lutego 2020 08:19

Zwłoki mężczyzny nad jeziorem

 
Zwłoki mężczyzny nad jeziorem archiwum redakcji

W poniedziałkowe południe na terenie campingu zlokalizowanego w rejonie Jeziora Świniarskiego w Borzątwi, ujawniono zwłoki mężczyzny.

Ciało zostało odkryte 10 lutego około 11:30 przez przypadkowo przechodzącą osobę, która o tym tragicznym odkryciu od raz powiadomiła służby. 

Po dotarciu na miejsce funkcjonariuszy policji potwierdzono, że ciało należy do mężczyzny w średnim wieku. Jak się wkrótce okazało, był to 49-letni mieszkaniec gminy Kłecko. W pobliżu stał także zaparkowany samochód, należący do mężczyzny.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 49-latka - jak ustalono, popełnił on samobójstwo. Prokurator na miejscu odstąpił od dalszych czynności, nakazując przekazanie ciała rodzinie.


Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

1 komentarz

  • Link do komentarza moniapgn wtorek, 11 lutego 2020 22:38 napisane przez moniapgn

    Pogoda sprzyja, w gorach halny, u nas orkan

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane