sobota, 15 lutego 2020 09:21

Tragedia na dyskotece

 
Tragedia na dyskotece archiwum redakcji

W nocy z piątku na sobotę w lokalu znajdującym się w Mieleszynie doszło do nagłego zgonu młodego mężczyzny. 

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomienie 15 lutego przed godziną 1 w nocy. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, w jednym z lokali w Mieleszynie doszło do nagłego zasłabnięcia młodego chłopaka.

Osoby obecne w pobliżu rozpoczęły jego reanimację, którą potem kontynuował wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Niestety, nie przyniosła ona pozytywnego skutku i chłopak zmarł - jest to 16-letni mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski.

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci śledczy oraz prokurator, który po dokonaniu oględzin nakazał zabezpieczenie ciała do badań sekcyjnych w Zakładzie Medycyny Sądowej. 

7 komentarzy

 • Link do komentarza Mamusia :) środa, 19 lutego 2020 09:22 napisane przez Mamusia :)

  Nie ważne ile lat , szkoda chlopaka i tyle , nie ma co tu obwiniac rodzicow ze daja kieszonkowe , ani to ze chłopak chciał byc na imprezie. Nikt z nas w tym wieku nie był święty i na pewno wszystkiego w zyciu spróbował. Opanujcie sie ludzie zamiast hejtowac teraz lepiej kondolencje dla rodziny zlozcie. Żałosny kraj.

  Ps. Przykre to co sie stalo , ale nie przywrócimy już chlopakowi życia . Najserdeczniejsze kondolencje dla calej rodziny.

 • Link do komentarza Zorro poniedziałek, 17 lutego 2020 12:02 napisane przez Zorro

  Kisu chyba sam nie rozumiesz co piszesz. Zgadzam się z Koryfeuszem w stu procentach

 • Link do komentarza Kisu poniedziałek, 17 lutego 2020 01:37 napisane przez Kisu

  Skoryfeusz chyba sie nie slyszysz

 • Link do komentarza Exowiczka niedziela, 16 lutego 2020 22:17 napisane przez Exowiczka

  Wystarczyłoby się postarać i dojść do dilera który mu to sprzedawał może reszta dzieciaków straciła by dostęp do tego gówna

 • Link do komentarza Sławek niedziela, 16 lutego 2020 09:24 napisane przez Sławek

  Przykre . Kondolencje dla rodziny.

 • Link do komentarza Koryfeusz sobota, 15 lutego 2020 11:59 napisane przez Koryfeusz

  16-latek to powinien siedzieć o tej godzinie w domu, spać w łóżku, a nie imprezy. Wina rodziców, bo dają swoim dzieciom kieszonkowe i pozwalają na takie imprezy. Mój znajomy nie daje swoim dzieciom kieszonkowego. Śniadanie biorą w domu, posiłek w szkolnej stołówce jest opłacany przez rodziców, opłaty szkolne regulowane przez internet, ubrania czy obuwie to rodzice im kupią podczas wyjścia na zakupy więc nie potrzebują kieszonkowego. Dzisiaj jednak za bardzo się przesunęły pewne granice, rodzice rozpieszczają swoje dzieci, a te nie znają żadnych granic, zapominają, że są dziećmi i czują się jak dorośli, kieszonkowe wydają na alkohol, albo narkotyki dlatego, że mogą bo mają te pieniądze i znają kogoś kto coś tam załatwi. Pod klubami pojawiają się też takie typki co coś mają na sprzedaż, bo są umówieni ze swoją klientelą, Policja zaś nie będzie tam po tajniacku wiecznie czatować, bo musieliby w kilkudziesięciu tam być. To dzieci same muszą wiedzieć co im wolno, a czego nie, wtedy dilerzy stracą swoją nieletnią klientelę.

 • Link do komentarza Alibi sobota, 15 lutego 2020 09:40 napisane przez Alibi

  16 latek w ex club ? A gdzie k.... orchrona

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane