poniedziałek, 17 lutego 2020 09:01

„Hydraulicy” przyszli w niedzielę i okradli seniorkę

 
„Hydraulicy” przyszli w niedzielę i okradli seniorkę archiwum redakcji

W minioną niedzielę do jednego z mieszkań na os. Tysiąclecia przyszło dwóch mężczyzn, podających się za pracowników firmy naprawiającej awarię wodociągu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 16 lutego br. około 10:40. Dwaj mężczyźni zapukali do drzwi mieszkania 94-letniej gnieźnianki, mieszkającej przy ul. Budowlanych. Już w progu oznajmili seniorce, że w bloku doszło do awarii wody i muszą sprawdzić przepływ oraz ciśnienie wody w kranach. 

W czasie, gdy jeden z mężczyzn zagadywał kobietę, aby postępowała zgodnie z jego instrukcjami, drugi w tym czasie przejrzał jej mieszkanie i ukradł przechowywane oszczędności. Po wszystkim sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku. Złodziei poszukują teraz policjanci.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Instalator poniedziałek, 17 lutego 2020 16:35 napisane przez Instalator

    Teraz się nie dziwię dlaczego ludzie pilnują nas podczas naprawy bądź wymiany urządzeń grzewczych, sanitarnych, wodnych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane