wtorek, 18 lutego 2020 22:49

Pożar garażu na os. Tysiąclecia. W środku znaleziono ciało

 

W późny, wtorkowy wieczór na os. Tysiąclecia doszło do pożaru garażu. Po jego ugaszeniu w środku ujawniono zwłoki.

Do zdarzenia doszło 18 lutego przed godziną 22. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańcy osiedla zauważyli ogień i dym w rejonie garaży przy ul. Laubitza/Roosevelta.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które przystąpiły do gaszenia płonącej drewnianej konstrukcji garażu. Po wejściu do środka stwierdzono iż w pomieszczeniu nie ma żadnego pojazdu, a po oddymieniu wnętrza ujawniono znajdujące się w środku spalone zwłoki.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję, którzy prowadzili działania w celu ustalenia tożsamości i płci zmarłej osoby - straż pomagała w oświetleniu miejsca w celu ułatwienia oględzin. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań w zakładzie medycyny sądowej.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Budżet Misata Gniezna jest okradany. czwartek, 20 lutego 2020 09:38 napisane przez Budżet Misata Gniezna jest okradany.

  KOMUŚ CHYBA DUŻO ZAPŁACILI BY NIE ROBIĆ PORZĄDKU Z TYMI STARYMI DREWNIANYMI GARAŻAMI W GNIEŹNIE. Przecież wszystkie te garaże, nawet te ustawione na prywatnych posesjach są samowolą budowlaną. Od każdego takiego garażu do kasy Miasta Gniezna powinny wpływać PODATKI. Zapewne byłby to przynajmniej jeden milion złotych. Np na dodatkowe doświetlenia przejść dla pieszych lub na kosze na papierki przy ulicach osiedlowych. Przecież to wystarczy wynająć drona i sfotografować każdą posesję z góry. A potem wystarczy to zdjęcie porównać z dokumentacją budowlaną w archiwum miasta i już mamy pełne i niepodważenia dane o samowolkach budowlanych !! Czy nie może tez tego zrobić Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, by ochronić nas mieszkańców przed uderzeniem w głowę takiego drewnianego dachu podczas jakiejś silnej wichury ( tak jak to miało miejsce niedawno w Zakopanem !! Ale tak działa Platforma. By nie narażać się, niektórym swoim członkom, wolą tej MAFII co postawiła coś nielegalnego na swoich prywatnych działkach nie ruszać. I tak jak w przypadku VAT u w Warszawie . Tak Platforma Budasza i Grobelnego w Gnieźnie, przymyka w ten sposób oczy na OKRADANIE NASZEGO MIEJSKIEGO BUDŻETU ! Nie ma w Gnieźnie PiS u . To i nie ma komu w Gnieźnie walczyć z tymi przewałkami! Jak długo to jeszcze będzie trwało w tym naszym Gnieźnie? JAK DŁUGO ?

 • Link do komentarza Marco środa, 19 lutego 2020 13:03 napisane przez Marco

  Garaż był nieużytkowany przez właściciela. Drzwi do garażu zostały wyłamane . Właściciel garażu nawet o tym nie wiedział. W garażu lubili przebywać bezdomni. Czy kradli osobom z garaży obok prąd elektryczny? Prawdopodobnie tak . Tak się dogrzewali i tak robili sobie herbatkę . Nikt nie reagował. Nikt z sąsiadów nie zgłosił na policję tego ,ze drzwi są od kilku dni otwarte- wyłamane. Znieczulica mogła doprowadzić do pożaru również sąsiednich garaży !! Czyja była by wtedy wina ?

 • Link do komentarza majomir środa, 19 lutego 2020 01:16 napisane przez majomir

  Znowu Laubitza

 • Link do komentarza czytelnik wtorek, 18 lutego 2020 23:25 napisane przez czytelnik

  Drewniane garaże już dawno powinny zniknąć z mapy Gniezna!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane