czwartek, 20 lutego 2020 08:34

Potrącenie dwóch osób na ul. Sobieskiego

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w późny, środowy wieczór na ul. Sobieskiego. W jego wyniku dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 19 lutego, około godziny 22:00. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 29-letnia kierująca samochodem marki Citroen C3, chcąc włączyć się do ruchu z parkingu przy centrum handlowym z zamiarem skrętu w stronę ul. Lecha, nie zachowała ostrożności i potrąciła dwie osoby przechodzące przez przejście dla pieszych. 

W wyniku tego dwie osoby w wieku 82 i 79 lat doznały obrażeń ciała. Wezwany na miejsce wypadku zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu poszkodowanych, przetransportował obie osoby do szpitala w Gnieźnie. Jedna z nich ma stwierdzone złamania.

Jak ustaliła policja, wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierującej Citroenem zatrzymano prawo jazdy. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane