czwartek, 20 lutego 2020 13:04

Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok

 
Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok źródło: KPP Gniezno

Służby poszukują osób, które mogłyby pomóc w identyfikacji ciała odnalezionego w miniony wtorek po pożarze garażu na os. Tysiąclecia.

18 lutego 2020 roku około 22:00 przy ul. Laubiza/Roosevelta w Gnieźnie doszło do pożaru drewnianego garażu. W zgliszczach ujawniono zwęglone zwłoki nieznanego na chwilę obecną mężczyzny. Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego identyfikacji pod numerem telefonu 61 426-03-07, telefon całodobowy 61 426-02-11.

Na razie trudno powiedzieć, co było przyczyną pożaru. W tej sprawie został powołany biegły z dziedziny pożarnictwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca. Ciało denata zostało zabezpieczone do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane