sobota, 22 lutego 2020 21:38

O krok od tragedii na ul. św. Wawrzyńca

 

W sobotni wieczór służby zostały wezwane do jednej z kamienic przy ul. św. Wawrzyńca, gdzie miało dojść do próby samobójczej.

Do zdarzenia doszło 22 lutego, przed godziną 21. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, służby zostały powiadomione o mężczyźnie, który chciał skoczyć z balkonu budynku przy ul. św. Wawrzyńca. Po chwili mieszkańcy kamienicy zauważyli też jego szarpaninę z kobietą, przebywającą w tym lokalu. Wówczas część z nich weszła do mieszkania i siłowo odciągnęła mężczyznę do środka.

W międzyczasie nadjechały wezwana straż pożarna oraz policja, które przybyły pod wskazany adres i przejęły mężczyznę - po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego, został on przekazany ratownikom i przetransportowany do szpitala.


Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 do całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane