niedziela, 23 lutego 2020 08:36

Kolejne zderzenie na skrzyżowaniu w Kiszkowie

 
Kolejne zderzenie na skrzyżowaniu w Kiszkowie źródło: OSP Kiszkowo

W kilka dni od poprzedniego zderzenia na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej i Pobiedziskiej w Kiszkowie, doszło do kolejnego w tym samym miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór 22 lutego. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, przed godziną 18 na skrzyżowaniu wspomnianych dróg, miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów, z których jeden wypadł z jezdni do rowu, zatrzymując się na budynku.

Na miejsce przybyły zadysponowane OSP Kiszkowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Wezwany zespół ratownictwa medycznego zajął się poszkodowanymi, podróżującymi w obu samochodach.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami.

źródło: OSP Kiszkowo


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane