wtorek, 25 lutego 2020 10:03

Złodziej uchwycony przez monitoring. Kto go rozpoznaje?

 
Złodziej uchwycony przez monitoring. Kto go rozpoznaje? źródło: KPP Gniezno

Poszukiwany jest sprawca kradzieży, do której doszło w październiku ub. roku w jednym z marketów na terenie miasta.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z torebki portfela z zawartością gotówki. Do zdarzenia doszło 25 października 2019 roku na terenie sklepu Kaufland przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały osobę, która mają związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub filmów proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-87 lub oficerem dyżurnym 61 426-02-11. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Policja zapewnia anonimowość!

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza ABC środa, 04 marca 2020 16:15 napisane przez ABC

  Podobno widziano go we wsi 100 km od Kijowa . Jakaś ekstradycja? ;-)

 • Link do komentarza mieszkaniec środa, 26 lutego 2020 17:06 napisane przez mieszkaniec

  teraz mamy miesiąc luty - szybko działająca nasza Policja

 • Link do komentarza igrek wtorek, 25 lutego 2020 23:40 napisane przez igrek

  Bystrość bije z twarzy delikwenta...

 • Link do komentarza micio wtorek, 25 lutego 2020 13:12 napisane przez micio

  Jaka nagroda?
  w nagrodę za wskazanie wycieczka na komisariat w celu złożenia zeznań itp- czyli 2h wycięte z życiorysu aby pomóc policji/sklepowi zidentyfikować złodzieja

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane