sobota, 07 marca 2020 13:24

Odkryj swój język obcy i kompetencje zawodowe

  Artykuł sponsorowany
Odkryj swój język obcy i kompetencje zawodowe zdjęcie nadesłane

Szkoła Języków Obcych Freedom przy ul. Dąbrówki 8 zachęca do udziału w bezpłatnych szkoleniach językowych, dzięki którym można nabyć dodatkowe kompetencje ułatwiające zdobycie zawodu.

Podobnie jak w poprzednich latach w ciągu całego 2020 roku Szkoła Języków Obcych Freedom przy ul. Dąbrówki 8 realizuje projekt współfinansowany z Funduszy Europejskich, umożliwiających na udział w bezpłatnych zajęciach językowych oraz zawodowych:

  • kurs komputerowy w wymiarze około 100 godzin
  • język angielski lub niemiecki w wymiarze około 100 godzin
  • kursy zawodowe: opiekun osób starszych i niepełnosprawnych, kurs pracownika do spraw rachunkowości i księgowości, brukarz, magazynier z obsługą wózka jezdniowego, operator koparko-ładowarki, pracownik ochrony lub inne - w zależności od uzgodnienia.

Każda osoba biorąca udział w szkoleniu uzyskuje  z tego tytułu stypendium oraz możliwość otrzymania trzymiesięcznego stażu z wynagrodzeniem (liczba staży jest ograniczona).

Ze szkoleń i kursów mogą skorzystać:

  • osoby zamieszkujące na terenie powiatu gnieźnieńskiego, 
  • osoby w wieku 30+
  • osoby bezrobotne (rejestracja w Urzędzie Pracy NIE jest wymagana)
  • osoby pracujące na umowach krótkoterminowych, cywilnoprawnych
  • pracujące ubogie

Zajęcia odbywają się w siedzibie biura projektu - Szkole Języków Obcych Freedom School przy ul. Dąbrówki 8 w Gnieźnie. Więcej informacji można zdobyć pod numerem telefonu 61 426 39 43 lub 536 555 200, a także na stronie internetowej Szkoły, pod następującym odnośnikiem Freedom School Strona Projektu.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane