czwartek, 27 lutego 2020 20:20

Pożar na poddaszu kamienicy

 

W czwartkowy wieczór strażacy otrzymali powiadomienie o pożarze, jaki miał wystąpić na poddaszu budynku wielorodzinnego w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło 27 lutego, kilka chwil po godzinie 19:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, służby otrzymały powiadomienie o zadymieniu, jakie zostało zauważone na poddaszu dwupiętrowej kamienicy stojącej przy ul. 3 Maja.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. Po dotarciu zastępów i dotarciu we wskazane miejsce stwierdzono iż powodem gęstego zadymienia był palący się tapczan i różne przedmioty, które zostały nagromadzone na poddaszu budynku. Działania strażaków ograniczone zostały do ich ugaszenia i przewietrzenia budynku. 

1 komentarz

  • Link do komentarza czytelnik czwartek, 27 lutego 2020 20:49 napisane przez czytelnik

    Jak to możliwe, ze właściciele lub administratorzy nie sprawdzają strychów, piwnic i innych zakamarków pozwalając lokatorom na gromadzenie niepotrzebnych klamotów?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane