piątek, 28 lutego 2020 12:18

Na os. Grunwaldzkim znaleziono zwłoki. Zatrzymano mężczyznę

 

Makabrycznego odkrycia dokonano w piątkowy ranek w jednym z lokali na os. Grunwaldzkim. W budynku ujawniono zwłoki, a w sprawie miano zatrzymać jedną osobę.

Sytuacja miała miejsce 28 lutego w godzinach rannych w jednym z mieszkań parterowego budynku przy ul. 17 Dywizji Piechoty. 

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy zostali poproszeni o pomoc w otwarciu jednego z pomieszczeń mieszkania. Gdy tego dokonano, w środku ujawniono ludzkie zwłoki znajdujące się w znacznym rozkładzie.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, obecni na miejscu policjanci zatrzymali mężczyznę.

Na tę chwilę policja nie udziela więcej informacji w tej sprawie z uwagi na dobro postępowania - czynności cały czas trwają.

Zobacz więcej: Mężczyzna zniknął dwa miesiące temu. Syn zatrzymany

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane